foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UKS GONIEC STANIĄTKI

Od listopada Krakowski Klub Szachistów organizuje cykl turniejów szachowych dla najmłodszych pod nazwą Krakowskiej Ligi Przedszkolaków. Jest to pierwszy krok do Mistrzostwa Szachowego dla dzieci urodzonych w roku 2013 i młodszych. Do tej pory rozegrane zostały dwa turnieje. Nasze przedszkolaki spisały się świetnie- śmiało można powiedzieć, że na medal. 

Drugi turniej został rozegrany 11 stycznia w siedzibie KKSz w Krakowie. W przeciwieństwie do pierwszych zawodów- tym razem zagrało dwoje naszych zawodników: zarówno Hanna Babicz jak i Kacper Pałka okazali się najlepsi. Kacper wygrał wszystkie partie, Hania przegrała tylko z klubowym kolegą. Po raz drugi sięgnęli po medale i kolejne zawody mogą zaliczyć do udanych. Mamy nadzieję, że podczas kolejnego turnieju większa liczba dzieci uczęszczających do naszego klubu zdecyduje się zagrać. Życzymy kolejnych sukcesów.

Wyniki