foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UKS GONIEC STANIĄTKI

W tym roku nieco wcześniej niż w poprzednim bo już za trzy tygodnie odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików dla dzieci  urodzonych w latach 2010-2012. Tym razem są one organizowane w Dobczycach i będą trwać od 13 do 15 marca. To turniej obowiązkowy dla wszystkich zawodników z Kadry Wojewódzkiej Młodzików (tych, którzy byli na obozie, a także tych którzy się zgłosili ale jechać nie mogli). Zapraszamy do udziału także osoby spoza kadry- takie, które grają w turniejach szachowych. 

Kwestie organizacyjne:

- opłaty startowe oraz wyżywienie przejmuje na siebie klub;

- Ze względu na niedaleką odległość do miejsca, gdzie będzie rozgrywany turniej będziemy dojeżdżać. Zawody zaczynają się w piątek 13 marca- w ten dzień w charakterze opieki pojedzie p. Kinga Siwek, jeśli chętnych będzie dużo wtedy zostaną zapewnieni kolejni opiekunowie. Na ten dzień klub zorganizuje transport w postaci busa. W sobotę i niedzielę prosimy rodziców grających zawodników o zapewnienie transportu i opieki. 

- są to zawody klasyfikacyje- można zdobyć kategorie szachowe. Wymagana jest umiejętność prowadzenia zapisu szachowego.

Proszę o poważne potraktowanie tych zawodów- walczymy w nich o punkty ministerialne, bardzo ważne z perspektywy klubu jak i np. przyznawania stypendiów za indywidualne wyniki sportowe. 

Zgłoszenie do organizatora muszę wysłać najpóźniej 1 marca dlatego informację o zainteresowanych startem zawodnikach potrzebuję mieć najpóźniej w sobotę 29 lutego do godziny 12. W przyszłym tygodniu- 5 marca (czwartek)- planujemy zebranie klubowe- na które zapraszamy rodziców zainteresowanych udziałem dzieci w tych zawodach. 

Komunikat zawodów

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: Kinga Siwek tel. 695-664-871