foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UKS GONIEC STANIĄTKI

Zakończyliśmy cykl turniejów "Tydzień z Gońcem", który po raz pierwszy był przeprowadzany w formie turniejów on-line za pośrednictwem strony www.chess.com. Bardzo dziękuję za zainteresowanie i dużą frekwencję w naszych zawodach. 

Zwycięzcami cyklu zostali:

- w grupie ur. 2007-2009 i młodsi z rankingiem 1400 i wyższym

wśród chłopców- 1. Maciej Nowak (UKS Bakcyl Bielany)

                         2. Dawid Pękala (KSz Dwie Wieże Kraków)

                         3. Franciszek Kania (KKSz Kraków)

wśród dziewcząt- 1. Emilia Szopa (KKSz Kraków)

                          2. Agnieszka Feliks (UKS Goniec Staniątki)

                          3. Gabriela Drozd (UKS Goniec Staniątki)

- w grupie ur. 2010 i młodsi do rankingu 1250

wśród chłopców- 1. Kacper Pałka (UKS Goniec Staniątki)

                         2. Tymoteusz Wasiluk (UKS Bakcyl Bielany)

                         3. Dominik Malinowski

wśród dziewcząt- 1. Milena Bednarczyk (UKS Goniec Staniątki)

                          2. Sharon Salguero (UKS Goniec Staniątki)

                          3. Agnieszka Ślusarczyk (MKS MOS Wieliczka)

W przypadku równej liczby punktów za cały cykl braliśmy pod uwagę, czy ktoś zajął miejsce na podium w poszczególnych turniejach i które to było miejsce. 

Zgodnie z komunikatem nagrody otrzymają również najmłodsi: Hanna Babicz i Agnieszka Ślusarczyk- obie urodzone w 2014 roku. 

Nagrody otrzyma również każda osoba będąca chociaż raz na podium. Zbiorcza klasyfikacja medalistów poniżej:

GRUPA ur.2007-2009 i młodsi z rankingiem 1400 wzwyż:

Turniej 1.

Chłopcy- 1. Tomasz Żmuda (tomekzmuda) , 2. Jakub Leski (Kubson80), 3. Franciszek Kania (Frankszach)

Dziewczęta- 1. Emilia Szopa (EmylkaSh), 2. Agnieszka Feliks (0Fenixica0), 3. Anna Ślusarczyk (ASLU)

Turniej. 2

Chłopcy- 1. Maciej Nowak (macnov), 2. Dawid Pękala (DawidPekala), 3. Tomasz Żmuda (tomekzmuda)

Dziewczęta- 1. Agnieszka Feliks (0Fenixica0), 2. Gabriela Drozd (Gabri-ela), 3. Emilia Szopa (EmylkaSh)

Turniej 3.

Chłopcy- 1. Karol Antkiewicz (DzikiChomik), 2. Maciej Nowak (macnov), 3. Michał Glaz (Glazm09)

Dziewczęta- 1. Emilia Szopa (EmylkaSh), 2. Agnieszka Feliks (0Fenixica0), 3. Gabriela Drozd (Gabri-ela)

GRUPA ur. 2010 i młodsi do rankingu 1250

Turniej 1.

Chłopcy- 1. Kacper Pałka (KACPEREK_2013), 2. Jan Jaśkowiec (jasku), 3. Jan Karaś (Janek0)

Dziewczęta- 1. Milena Bednarczyk (Milenka_Bed), 2. Agnieszka Ślusarczyk (agaSLU), 3. Justyna Różeńska (tynka-justynka)

Turniej 2.

Chłopcy- 1. Kacper Pałka (KACPEREK_2013), 2. Tymoteusz Wasiluk (tymo156), 3. Dominik Malinowski (dominikm2013)

Dziewczęta- 1. Sabina Kotyla (sabinarita) 2. Milena Bednarczyk (Milenka_Bed), 3. Sharon Salguero (SharonS7)

Turniej 3.

Chłopcy- 1. Kacper Pałka (KACPEREK_2013), 2. Karol Malinowski (karolm2012), 3. Tymoteusz Wasiluk (tymo156)

Dziewczęta- 1. Sabina Kotyla (sabinarita), 2. Milena Bednarczyk (Milenka_Bed), 3. Sharon Salguero (SharonS7)

 

Wszystkie wymienione osoby proszę są o przesłanie adresu, na który należy wysłać nagrody i medale na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Zawodnicy Gońca swoje nagrody mogą odebrać w siedzibie klubu w Staniątkach. Proszę w tej sprawie kontaktować się z Prezesem.

 

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE GRUPY 2007-2009 I MŁODSI Z RANKINGIEM 1400 I WYŻSZYM

 

Nick Turniej 1 Turniej 2 Turniej 3 SUMA ROCZNIK Ranking
macnov 4 5 4,5 13,5 2008 1600
DawidPekala 4 5 3 12 2011 1800
Frankszach 4 4 4 12 2010 1800
tomekzmuda 4,5 4 3 11,5 2008 1800
Kubson08 4,5 3 4 11,5 2008 1800
qubista 4 3,5 4 11,5 2009 2000
pitrex1 4 3,5 4 11,5 2008 1800
EmylkaSh 4 3 3,5 10,5 2007 1900
0Fenixica0 3,5 3,5 3,5 10,5 2008 1600
igor0404 4 3 3 10 2008 1600
DamianG9 3 3,5 3 9,5 2008 1600
Pawel_O 3 2,5 4 9,5 2009 1800
GlazM09 1 4 4,5 9,5 2009 1800
Marcineczek 3 3,5 2,5 9 2007 1800
dominikwasiluk 3 3 3 9 2012 1400
R2_D2_Szachmat 3 3 3 9 2009 1600
SzymonPalka 3 3 3 9 2007 1400
Gabri-ela 3 3 2,5 8,5 2010 1700
niewolka 2,5 3 3 8,5 2010 1400
KacperKubin 3 2,5 2,5 8 2010 1600
DawidJaron 3 2 3 8 2008 1600
MARCEL1212 3 2 2 7 2011 1600
Stach0 2 3 2 7 2011 1400
Julia-nna 2,5 2 2,5 7 2012 1400
Nati98728 2,5 2 2,5 7 2009 1400
333pije 2 3 1,5 6,5
blazejwasiluk 2,5 2 2 6,5 2012 1400
AntoniGora 2 2 2 6 2011 1400
janjor 2 2 2 6 2010 1400
Pedrito2012 2 2 2 6
MilaJ09 1,5 2,5 2 6 2009 1400
MarceliKRK 3 3 6 2011 1600
michal1010 2,5 3 5,5 2010 1600
PanDzban 2 2 1,5 5,5 2010 1400
karolkurzeja 2 2 1 5 2011 1400
Misiek09 2 2 1 5 2009 1400
bobosolo 1,5 1 2,5 5 2009 1200
Karol0810 2 3 5 2009 1600
jaswol13 3,5 1 4,5 2013 1600
friz3 2 2,5 4,5 2010 1400
PalSzym2010 3,5 1 4,5 2010 1400
BARTOSZ201007 1 1,5 2 4,5 2010 1400
Juliaaa2020 1 1 2,5 4,5 2008 1400
DzikiChomik 4,5 4,5 2007 1800
Ksawery1701 2 2 0 4 2011 1400
Ranbak2010 2 1 1 4 2010 1400
auri320 1 1 2 4 2008 1250
Karol_KK 3,5 3,5
WeroniaNiziolek 1,5 2 3,5 2008 1600
Lubiebieganie 1,5 2 3,5 2008 1200
Franekk2010 1,5 1 1 3,5 2010 1400
ASLU 3 3 2008 1800
magic08 3 3 2008 1800
barteksp48 3 3 2010 1600
Matikson469 1 1 1 3 2007 1400
RobertJ123 0 1 2 3 2010 1400
matitrzeb 3 3
krzysztofjakubiec 2,5 2,5 2010 1600
Fillippo1 2,5 0 2,5 2007 1200
Hodowca_Hetmana 2,5 2,5
Tymek100 2 2 2012 1400
NataliaW2009 1 1 2 1100
grzestrz 2 2
dominikmarecik 2 2 2010 1400
Karolina708 1,5 1,5
Nataniel2011 1,5 1,5 2011 1400
jurkot 1 1 2008 1400
wojtrz 1 1
Filip_10 0 0 2010 1400
Werona2007 0 0 0 2007 1250
JK_szach 0 0

 

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE GRUPY UR. 2010 I MŁODSI DO RANKINGU 1250

 

Nick Turniej 1 Turniej 2 Turniej 3 SUMA ROCZNIK Ranking
Milenka_Bed 5 4 4 13 2012 1250
KACPEREK_2013 4 4 4 12 2013 1000
SharonS7 3,5 4 4 11,5 2013 1200
agaSLU 4,5 3,5 3 11 2014 1250
tymo156 3 4 3 10 2010 1200
sabinarita 5 5 10 2011 1250
LukaszCzesak1111 3,5 3 3 9,5 2010 1000
dominikm2013 3 3,5 3 9,5 2013 1000
ZosiaSa 2,5 3 4 9,5 2012 1250
tynka-justynka 3,5 4 2 9,5 2011 1250
Janek0 4 3 2 9 2013 1000
jasku 4 3 1,5 8,5 2011 1000
ZojaKRK 3 2,5 3 8,5 2013 1250
Piotrek_Ulman 2,5 3 3 8,5 2013 1200
karolm2012 2 3 3,5 8,5 2012 1000
SwinkaBabinka 3 3 2 8 2014 1100
Adam_2012 3 2 3 8 2012 1000
olek_0110 3 3 1,5 7,5 2010 1200
martadrozdowska02 2,5 2 3 7,5 2012 1250
Antonina_B 3 2 2 7  2012  1250
Julia2012 2 3 2 7 2012 1100
olusiap 2 2 3 7 2012 1250
Piotrek 2 3 2 1,5 6,5 2012 1200
Filkol318 2 2 2 6 2012 1200
wlamig 2 2 2 6 2011 1200
lena0908 2 2 1,5 5,5 2011 1100
Maks_77 2 1 2,5 5,5 2013 1000
TymonPut 1,5 1,5 2,5 5,5 2012 1200
tubasiek 2 3 5 2010 1200
EMCIAX 3 2 5
Nattiee 2 3 5
Rafal_Milik 2 1 1 4 2010 1000
Maciek57 3,5 3,5
Smolen29Mati 1 1,5 1 3,5 2010 1200
NatkaM 3,5 3,5 2010 1250
jasiek1301 1 2 3 2013 1000
DariaNiziolek 1 0,5 1 2,5 2010 1250
Kinga111 1,5 1 2,5 2012 1000
OlaSynowska2011 2 2 2011 1250
pixelek 2 2 2013 1000
DominikW2012 1 1 2 2012 1200
Emilka87 1 1 2 2013 1000
Roksi13 0,5 1 1,5
JulkaZTC 1 1 2012 1000
Miko534 1 1 2012 1200
Pokemon1113 1 1 2010 1000
Palmich2013 0 0 0 2013 1200
wojtekjakubiec 0 0 2013 1200
Maciek819 0 0