foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UKS GONIEC STANIĄTKI

Szanowni Państwo,

 

Każdy z nas obserwuje sytuację epidemiologiczną w kraju. Planowaliśmy kilka wyjazdów w wakacje: na obóz z Kadrą Młodzików, Na Mistrzostwa Polski w szachach szybkich do Wrocławia oraz na obóz-turniej do Ustronia. Na razie, tylko myślimy, jak wykorzystać przyznane środki, aby nie trzeba było ich zwracać. Może się uda zorganizować zgrupowanie w czasie wakacji (stacjonarne lub online), ewentualnie w czasie późniejszym. Na dzień dzisiejszy, żadnych decyzji nie ma. Zostaną podjęte w oparciu o wyrażone przez Państwa zainteresowanie oraz odnośnie do możliwości, jakie będziemy mieć. 

Zwracamy się z prośbą  o odpowiedź na sondażowe pytanie: KTO BYŁBY ZDECYDOWANY POJECHAĆ NA TURNIEJ LUB OBÓZ WAKACYJNY, SAMODZIELNIE LUB Z RODZICEM, GDYBY DO TAKIEGO DOSZŁO. O informację prosimy do 31 maja (telefonicznie lub mailem). Odpowiedzi przyjmują: Kinga Siwek (tel. 695-664-871) oraz Stanisław Turecki- Prezes UKS Goniec Staniątki (tel. 607-099-482, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

 Zapraszamy również do uczestnictwa w turniejach szachowych organizowanych przez UKS Goniec Staniątki za pośrednictwem strony www.chess.com w każdy wtorek, środę i czwartek. W każdy z tych dni gramy o godzinie 18. Szczegóły odnośnie zapisów znajdują się na stronie klubowej: http://goniecstaniatki.pl/index.php/359-turnieje-on-line-organizowane-przez-goniec-w-najblizszym-czasie

 

Prosimy o kontakt w tej sprawie.