foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UKS GONIEC STANIĄTKI

Znany jest już kalendarz imprez do końca roku, ważny z naszego punktu widzenia. Poniżej przedstawiam daty, miejsce rozgrywek i wykaz zawodników, którzy powinni w nich grać.

  • Zebranie Zarządu UKS GONIEC – Staniątki.

6 sierpnia (czwartek) w siedzibie klubu, początek o godz. 19-ej. Omawiane będą sprawy związane z wyjazdami na wymienione turnieje i inne, które organizujemy. Określimy też harmonogram zajęć w nowym roku szkolnym.

  • Mistrzostwa Polski w szachach szybkich i błyskawicznych – Wrocław- 25-30 sierpnia.

Komunikat: https://pzszach.pl/2020/07/28/mpj-bis-25-30-08-2020-wroclaw-komunikat/ Każdy się zgłasza we własnym zakresie. Z klubu dofinansujemy zakwaterowanie. Jeżeli pojedzie nas mało, to także dopłacimy do wyżywienia. Prosimy o informację, kto się wybiera. Zgłoszenia do 10 sierpnia.

  • Indywidualny turniej szachowy z okazji DNI NIEPOŁOMIC – Niepołomice.

30 sierpnia … Nie ma jeszcze komunikatu. Zgłaszamy się we własnym zakresie przez system chessarbiter.com. Turniej zostanie rozegrany w trzech grupach: młodzik, junior i senior. Obowiązuje wpisowe w wysokości 10 zł.

  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Dobczyce.

3-6 września … Grać mogą zawodnicy urodzeni w latach 2010-2012, zwłaszcza ci, którzy są w kadrze wojewódzkiej młodzików. W turnieju można zdobyć punkty potrzebne do stypendium. Z klubu pokryjemy codzienny transport i wpisowe. Zbieramy 50 zł, które przeznaczymy na ciepły posiłek. Zgłoszenia przyjmuje Siwek Kinga

  • II liga seniorów – Poronin.

5-13 września … liczymy na zawodników: Budkiewicz Magdalena, Zieliński Przemysław, Bednarczyk Damian, Święch Przemysław, Mirski Michał, Wnęk Filip, Baryczka Kamil, Rainer Piotr. Klub pokrywa wszystkie koszty. Zgłoszenia przyjmuje Kamil Baryczka.

  • Eliminacje do Mistrzostw Polski juniorów na rok 2021 do lat 10,12 i 14 – Murzasichle.

23-30 września … grać mogą zawodnicy urodzeni w latach 2007 i młodsi. Z klubu pokryjemy połowę kosztów, łącznie z wpisowym. Zgłoszenia przyjmuje Stanisław Turecki.

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12 i 14 – Puławy.

4-11 października … uprawnieni do gry są: Gaczoł Julia, Nowak Zuzanna, Niziołek Weronika, Feliks Agnieszka, Micuła Jakub … Klub pokrywa wszystkie koszty. Zgłoszenia przyjmuje Stanisław Turecki.

  • II liga juniorów – Sypniewo.

23-30 października … liczymy na zawodników: Zabłocka Katarzyna, Gaczoł Julia, Nowak Zuzanna, Budkiewicz Magdalena, Wnęk Filip, Rainer Piotr, Micuła Jakub, Kozak Karol … pozostali pozostają w rezerwie. Klub pokrywa wszystkie koszty. Zgłoszenia przyjmuje Stanisław Turecki.

 

Pełny kalendarz imprez szachowych do końca 2020 roku znajduje się na stronie Małopolskiego Związku Szachowego: http://mzszach.krakow.pl/kalendarz/