foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UKS GONIEC STANIĄTKI

Przedstawiamy wyniki II turnieju eliminacyjnego. Z opóźnieniem bo musieliśmy rozważyć co zrobić ze zbanowaną zawodniczką. Ostateczna decyzja jest taka, że wyniki zostają takie jakie są i awans uzyskały pierwsze trójki.

 

Grupa A- OPEN ur. 2004 i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa chess.com Klub/ miejscowość Punkty Punkty pomocnicze  
1. Mikrut Dariusz Two_Towers_Krakow KSz Dwie Wieże Kraków 3 4 AWANS
2. Kozak Karol Karol_KK UKS Goniec Staniątki 2 1 AWANS
3. Maziarz Mirosław Mazik_84 Kolbuszowa 1,5 1,25 AWANS
4. Kasperczyk Szymon gaucho KSz Dwie Wieże Kraków 1 0,5  
5. Duda Krzysztof kduda KSz Dwie Wieże Kraków 1 0  
6. Młynek Maksymilian maxmlynek KKSz Kraków 0,5 0,75  

Grupa B- ur. 2005-2010

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa na www.chess.com Klub/ miejscowość Punkty Punkty pomocnicze  
1. Majewska Julia julikjulik1 KKSz Kraków 6 19,5 AWANS
2. Łapczyński Jacek anakin100 MKS MOS Wieliczka 5 17 AWANS
3. Walosek Szymon SzymonWalosek UKS Magnus Rzezawa 4 7,5 AWANS
4. Micuła Jakub qubista UKS Goniec Staniątki 4 5,5 AWANS
5. Gruca Karol Karol0810 KKSz Kraków 3 9  
6. Chmielek Kamelia KameliaChmielek KSz Szachownica Kłaj 3 7,5 AWANS
7. Kawecki Kamil kamilkawecki UKS Goniec Staniątki 3 5,5  
8. Dziża Natalia Natalia_dziza UKS Goniec Staniątki 3 2,5 AWANS
9. Serafin Karolina Karolia26 KSz Szachownica Kłaj 2,5 3,25  
10. Jaroń Dawid DawidJaron UKS Goniec Staniątki 2,5 1,25  
11. Klima Franciszek friz3 UKS Goniec Staniątki 2 6  
12. Piotrowski Jakub jakub12345678900 KSz Szachownica Kłaj 1 0  
13. Szczęch Łukasz TemptRook Leżajsk 0 0  

Grupa C- ur. 2011 i młodsi

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa na www.chess.com Klub/ miejscowość Punkty Punkty pomocnicze  
1. Karcz Nataniel Nataniel2011 UKS Bakcyl Bielany 6 21 AWANS
2. Pałka Kacper KACPERPALKA2013 UKS Goniec Staniątki 5,5 22,25 AWANS
3. Śledziewski Patryk PatrykS8 UKS Goniec Staniątki 5,5 16,75 AWANS
4. Sosna Natalia NataliaSosna UKS Bakcyl Bielany 5 16 AWANS
5. Karaś Stanisław Stach0 UKS Bakcyl Bielany 4,5 18,75  
6. Woźniak Tymon Tymonw2011 KSz Szachownica Kłaj 4,5 16,25  
7. Babicz Hanna SwinkaBabinka UKS Goniec Staniątki 4,5 15,5 AWANS
8. Plicner Filip polish_warrior LUKKS Kielce 4 11  
8. Łapczyńska Joanna zelek100 MKS MOS Wieliczka 4 11 Awans z 1-go turnieju
10. Baj Mikołaj FC_Wieza KKSz Kraków 4 10,5  
10. Laskowicz Jerzy Jerzy2012 KSz Szachownica Kłaj 4 10,5  
12. Różeńska Justyna tynka-justynka UKS Goniec Staniątki 4 9 AWANS
13. Grandys Antoni AntoniGrandys KSz Szachownica Kłaj 3,5 10,25  
14. Sosna Ziemowit ZiemowitSosna UKS Bakcyl Bielany 3,5 8,25  
15. Łapczyńska Magdalena gumis100 MKS MOS Wieliczka 3,5 8  
16. Sendur Tomasz tomaszsendur KSz Szachownica Kłaj 3 11,5  
17. Kowalski Wojciech wojcio_kiki UKS Goniec Staniątki 3 10  
18. Wanat Michał Misio_W KSz Szachownica Kłaj 3 5,5  
18. Blicharczyk Jan johnybl KSz Dwie Wieże Kraków 3 5,5  
20. Matusik Paweł Pawel_Matusik UKS Goniec Staniątki 3 3  
21. Więsek Bartłomiej Bartekw13 UKS Goniec Staniątki 3 2  
22. Julia Szott Julia_2012 UKS Bakcyl Bielany 2,5 3,25  
23. Rogowska Lena lena0908 UKS Goniec Staniątki 2 5  
24. Pyzik Karol Karollo2012 KSz Szachownica Kłaj 2 4,5  
25. Półtorak Maksymilian MaksPoltorak KSz Dwie Wieże Kraków 2 2  
26. Juras Bartosz bartekjuras MKS MOS Wieliczka 1 1  
27. Wiechczyński Dominik DominikW2012 UKS Lider Siercza 1 0  
27. Szczygieł Eryk ErykSzczygiel SP nr 2 Niepołomice 1 0  
27. Gucwa Kamil Kamil855 SP Staniątki 1 0  
30. Musa Kochan Musek123   0,5 1,25  
31. Karaś Jan Janek0 UKS Bakcyl Bielany 0 0  
31. Mączyński Jan JanMaczynski UKS Goniec Staniątki 0 0  

 

FINALIŚCI PO DWÓCH TURNIEJACH:

Grupa A- ur. 2004 i starsi

Mężczyźni:

Wnęk Filip (UKS Goniec Staniątki),

Kołoczek Maciej (UKS Pionier Jastrzębie Zdrój),

Meers Hubert (UKS Hetman Koronny Trzebinia),

Mikrut Dariusz (KSz Dwie Wieże Kraków),

Kozak Karol (UKS Goniec Staniątki),

Maziarz Mirosław (Kolbuszowa)

 

Kobiety:

Budkiewicz Magdalena (UKS Goniec Staniątki)

Ślusarczyk Anna (MKS MOS Wieliczka)

Maciusiak Joanna

 

 

Grupa B- ur. 2005-2010

Chłopcy:

Opiła Paweł (UKS Lisek Lisia Góra)

Jamrozik Maciej (MAT Myślenice)

Satoła Tomasz (Ognisko TKKF w Dobczycach)

Łapczyński Jacek (MKS MOS Wieliczka)

Walosek Szymon (UKS Magnus Rzezawa)

Micuła Jakub (UKS Goniec Staniątki)

 

Dziewczęta:

Nowak Emilia (UKS Goniec Staniątki)

Nowak Zuzanna (UKS Goniec Staniątki)

Drozd Gabriela (UKS Goniec Staniątki)

Majewska Julia (KKSz Kraków)

Chmielek Kamelia (KSz Szachownica Kłaj)

Dziża Natalia (UKS Goniec Staniątki)

Grupa C- ur. 2011 i młodsi

Chłopcy:

Walasik Tobiasz (KSz Szachownica Kłaj)

Jamka Wojciech (Ognisko TKKF w Dobczycach)

Chmielek Milan (KSz Szachownica Kłaj)

Karcz Nataniel (UKS Bakcyl Bielany)

Pałka Kacper (UKS Goniec Staniątki)

Śledziewski Patryk (UKS Goniec Staniątki)

 

Dziewczęta:

Drozd Julia (UKS Goniec Staniątki)

Ślusarczyk Agnieszka (MKS MOS Wieliczka)

Łapczyńska Joanna (MKS MOS Wieliczka)

Sosna Natalia (UKS Bakcyl Bielany)

Babicz Hanna (UKS Goniec Staniątki)

Różeńska Justyna (UKS Goniec Staniątki)

Grupa D- początkujący (pierwszy turniej)

Chłopcy:

Łakomy Miłosz (KSz Szachownica Kłaj)- rocznik 2011

Kawecki Kamil (UKS Goniec Staniątki)- rocznik 2010

Kot Patryk (UKS Goniec Staniątki)- rocznik 2011

 

Dziewczęta:

Jeziorek Emilia (UKS Goniec Staniątki)- rocznik 2013

Kot Justyna (UKS Goniec Staniątki)- rocznik 2012

Cholewa Julia- rocznik 2009