foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UKS GONIEC STANIĄTKI

Od  19 lipca wystartujemy z wakacyjnymi zajęciami szachowymi, które będą się odbywać w siedzibie UKS Goniec Staniątki- w Domu Kultury w Staniątkach. Potrwają do 12 sierpnia. Planuję dwie grupy:

grupa A- wtorki i czwartki 15:00-16:00- zawodnicy z rankingiem do 1250 (do IV kategorii damskiej) oraz 2015 i młodsi

grupa B- wtorki i czwartki 16:10-17:40- pozostali 

Limit chętnych- 12 osób w każdej grupie. Nie wykluczam utworzenia dodatkowych grup w przypadku większej liczby chętnych lub połączenia tych planowanych gdyby było zbyt mało. 

Uzupełniająco w każdą środę za pośrednictwem naszego klubu on-line na www.chess.com będzie możliwość pograć w turnieju treningowym, bez podziału na grupy. By móc zagrać należy mieć utworzone konto na www.chess.com oraz być dołączonym do klubu: https://www.chess.com/club/uks-goniec-staniatki. W turnieju może zagrać każdy, nawet jeśli nie uczęszcza na zajęcia. Pierwszy z nich odbędzie się 20 lipca o godz. 17. Dołączyć będzie można na stronie klubu lub pod linkiem: https://www.chess.com/play/tournament/3259702?action=undefined na godzinę przed rozpoczęciem (od 16). 

Symboliczna odpłatność za wakacyjne zajęcia wynosi 30zł za osobę za cały okres ich trwania. Płatne na zajęciach lub przelewem na konto UKS Goniec Staniątki. 

By się zapisać na zajęcia należy wysłać sms lub e-mail: Kinga Siwek tel. 695-664-871 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.