foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UKS GONIEC STANIĄTKI

ZAJĘCIA SZACHOWE od 16 września 2019

W ramach składki klubowej zawodnicy będą mogli uczęszczać na nieodpłatne zajęcia, które odbywać się będą:

  • W Przedszkolu Sióstr Służebniczek w Staniątkach (szkoleniowcy: Aneta Białożyt i Kinga Siwek),
  • W Przedszkolu Sióstr Augustianek w Niepołomicach (szkoleniowcy: Kinga Siwek). Zapraszamy dzieci z grupy średniaków i starszaków.
  • W Szkole Podstawowej w Staniątkach (szkoleniowcy: Kinga Siwek, Rozalia Klima):
  •        - PONIEDZIAŁKI - klasy "0" w godz. 11,45 - 12,30 

- PONIEDZIAŁKI – klasy „2-3" grupa z rankingiem 1400 w godz. 11,50-12,35

- PONIEDZIAŁKI – klasy „1” w godz. 12,40 – 13,25

       - PONIEDZIAŁKI - KLASY "2-3" grupa z rankingiem 1100-1250 w godz. 13,30-14,15

     - ŚRODY- klasy "2-3" grupa bez kategorii szachowych w godz. 12,45-13,30

- PIĄTKI – klasy „0” w godz. 11,40 – 12,25

       - PIĄTKI - klasy "1" w godz. 12,35 - 13,20

     - PIĄTKI - klasy "2-3" grupa z rankingiem 1100-1250 w godz. 13,30-14,15

     - PIĄTKI - klasy "2-3" grupa z rankingiem 1400 w godz. 14,20 - 15,05

  • W Szkole Podstawowej nr 1 w Niepołomicach – ul. Szkolna (szkoleniowcy: Kinga Siwek)- sala 103
  •      - ŚRODY- klasy "0" w godz. 14,15- 15,00
  •      - ŚRODY- klasy "1" w godz. 15,05-15,50
  •      - CZWARTKI- klasy "1" w godz. 12,45-13,30
  •      - CZWARTKI - klasy "0" w godz. 14,45-15,30
  •  
  • W Szkole Podstawowej nr 2 w Niepołomicach ul. 3 maja (szkoleniowcy: Kinga Siwek)- sala 7
  •      - WTORKI- klasy "2" w godz. 12,45-14,15
  •      - WTORKI- klasy "0 i 1" w godz. 14,20-15,05
  •      - CZWARTKI - klasy "0 i 1" w godz. 13,45-14,30

 

  • W siedzibie klubu w Staniątkach (szkoleniowcy: Kinga Siwek, Stanisław Turecki):

  • W Laboratorium Aktywności Społecznej w Niepołomicach (szkoleniowcy: Kinga Siwek, Stanisław Turecki)
  •        - WTORKI – w godz. 15,30 - 18,30 

- CZWARTKI –  16,00-18,00.

Oprócz zajęć nieodpłatnych, głównie zawodnicy zaawansowani mogą skorzystać z zajęć odpłatnych. Poprowadzą je następujący szkoleniowcy (wszyscy są aktualnymi zawodnikami UKS GONIEC), posiadający uprawnienia:

  • Kinga Siwek – tel. 695664871
  • Żaneta Bednarczyk – tel. 504866499
  • Damian Bednarczyk – tel. 883145473
  • Przemysław Święch – tel. 533125210
  • Kamil Baryczka – tel. 535178023
  • Ryszard Budkiewicz – tel. 608580931
  • Stanisław Turecki – tel. 607099482

Zainteresowani mogą się porozumieć z wymienionymi szkoleniowcami, wynegocjować cenę i ustalić czasookres zajęć. Takie zajęcia mogą być prowadzone indywidualnie lub w małych grupach.

 

ZAJĘCIA Z TRENEREM LESZKIEM OSTROWSKIM- STAŁY HARMONOGRAM

CZWARTEK

12,40-13,40

13,40-14,40- Klima Zofia

14,45-15,45- Drozd Gabriela

15,50-16,50- zajęcia grupowe- Drozd Gabriela, Niziołek Weronika, Feliks Agnieszka, Jaroń Dawid

16,55-18,25- zajęcia grupowe- Micuła Jakub, Kozak Karol, Glaz Michał

18,30-19,30- Wnęk Filip

19,30-20,30- Budkiewicz Magdalena 

PIĄTEK

12,40-13,40- Dziża Natalia

13,40-14,40- zajęcia grupowe- Niziołek Weronika, Klima Zofia

14,45-16,15- zajęcia grupowe- Kozak Karol, Glaz Michał

16,20-17,50- Micuła Jakub

18,00-19,00- Wnuk Piotr

19,00-20,30- zajęcia grupowe- Gaczoł Julia, Wnęk Filip, Zabłocka Katarzyna, Kołodziej Oskar, Budkiewicz Magda, Rainer Piotr