foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UKS GONIEC STANIĄTKI

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych zawodników i uczniów wszystkie zajęcia szachowe (przedszkola, szkoły, LAS, zajęcia w klubie) są zawieszone od 12 marca do odwołania. 

Zgodnie z zaleceniami Polskiego Związku Szachowego, Ministerstwa Sportu oraz Małopolskiego Związku Szachowego nie odbędą się także w planowanym terminie: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (13-15.03) oraz turnieje Otwartej Ligi Szkolnej planowane na 18.03 i 1.04. Wszystko w trosce o zdrowie zawodników. Zostaną one przesunięte na bliżej nieokreśloną przyszłość. Część rywalizacji szachowej przenosi się do internetu- warto śledzić stronę i Facebooka UKS Goniec Staniątki, gdzie w miarę możliwości będę informować o takich internetowych turniejach.

Życzymy zdrowia! I miejmy nadzieję, że ta sytuacja nie potrwa zbyt długo.

We wtorek 10 marca niestety muszę odwołać przedszkolne, szkolne i klubowe zajęcia szachowe. W pozostałe dni odbywają się normalnie. 

Zapraszamy na zebranie klubowe, które odbędzie się 5 marca (czwartek) o godzinie 19:15 w siedzibie klubu w Staniątkach (obok Domu Kultury). Będziemy poruszac temat budżetu w 2020 roku. Obowiązkowo powinni przyjść rodzice zawodników, którzy jada na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży do Puław oraz na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do Dobczyc.

Zapraszamy!

Prosimy o uregulowanie składki klubowej za II semestr. Była ona płatna do 15 lutego. Kwotę 100zł należy wpłacić przelewem na numer konta UKS Goniec Staniątki: MBS W Wieliczce o/Niepołomice nr: 32 8619 0006 0060 0600 1687 0002. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka uczęszczającego na zajęcia.