foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UKS GONIEC STANIĄTKI

Szanowni rodzice,

 

po dosyć długiej przerwie otrzymałam zezwolenie z obu szkół niepołomickich - SP nr 1 (ul. Szkolna) i SP nr 2 (ul. 3 maja) by wrócić na zajęcia szachowe w klasach 0-3. Chcę wystartować od 9 lutego. Opłata za zajęcia wynosi jak w latach poprzednich 100zł za semestr. Zgłoszenia proszę kierować do prowadzącej p. Kingi Siwek na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie (najlepiej sms) tel. 695-664-871. Termin zgłoszeń- 5 luty 2021. 

Wstępny harmonogram (zweryfikuję pod względem liczebności grup po zakończeniu zbierania zgłoszeń):

SP nr 1 (Niepołomice, ul. Szkolna):

Klasy 0 i 1- wtorki i piątki - 16:00-16:45

Klasy 2 i 3- wtorki i piątki- 16:50-17:35

SP nr 2 (Niepołomice, ul. 3 maja):

- klasy 0- wtorki i czwartki- 14:20-15:05

- klasy 1- wtorki i czwartki- 12:40-13:25

- klasy 2 i 3- wtorki i czwartki- 13:30-14:15

Proszę o zgłoszenia.

Miesiąc przerwy świąteczno-feryjnej szybko zleciał. W związku z tym, że od 18 stycznia do szkół podstawowych wracają klasy 1-3 wrócimy także z zajęciami szachowymi dla klas 0-3 w Szkole Podstawowej w Staniątkach. Zajęcia jak w poprzednim semestrze będą się odbywać w środy i piątki. Na razie nie wprowadzamy żadnych zmian w harmonogramie. 

Zajęcia w Przedszkolu ss. Służebniczek w Staniątkach również jak do tej pory będą się odbywać w poniedziałki od godziny 14.

Zajęcia klubowe w Laboratorium Aktywności Społecznej w Niepołomicach- na ten moment LAS nie wznowił działalności dlatego na razie my również tam nie wrócimy. Uczestników tych zajęć zapraszam póki co do siedziby klubu UKS Goniec w Staniątkach w poniedziałki i środy ( pierwsza grupa- 15:30-17, druga grupa- 17-18:30). Mam nadzieję, że niebawem sytuacja wróci do normy. Bardzo proszę by osoby uczęszczające do Niepołomic potwierdziły, że pojawią się w Staniątkach. 

Składka klubowa za drugi semestr zajęć wynosi 100zł od ucznia.

W najbliższy piątek- 4 grudnia- oraz w poniedziałek- 7 grudnia- zajęcia szachowe, które odbywają się w siedzibie klubu w Staniątkach są odwołane. Zawodnicy w tych dniach uczestniczą w dwóch turniejach. 

Zajęcia w zerówce oraz przedszkolu odbędą się normalnie. 

W związku z uczestnictwem naszych drużyn klubowych w Mistrzostwach Małopolski zajęcia szachowe w zerówkach i klubie planowane na najbliższy piątek 20.11 są odwołane.

Zapraszam do udziału w turniejach, które organizujemy na www.chess.com. Najbliższy turniej odbędzie się we czwartek 19.11 o godzinie 17- przy większej liczbie zawodników Gońca wylosujemy nagrodę-niespodziankę. Zachęcam do udziału. Linki do bieżących turniejów na stronie klubu on-line: https://www.chess.com/club/zostan-w-domu-z-goncem-staniatki

W związku z zawieszeniem działalności do końca listopada przez Laboratorium Aktywności Społecznej oraz nauczaniem zdalnym w klasach 1-3 zajęcia tymczasowo przeniosłam do siedziby klubu UKS Goniec Staniątki obok Domu Kultury w Staniątkach. Rozsyłałam informację do rodziców dzieci uczęszczających na te zajęcia ale gdyby do kogoś coś nie dotarło lub chciałby jeszcze się zapisać- proszę o kontakt. 

Szachy można również ćwiczyć grając przez internet na stronie www.chess.com, gdzie dwa razy w tygodniu będą się odbywać turnieje w ramach klubu "Zostań w domu z Gońcem Staniatki" https://www.chess.com/club/zostan-w-domu-z-goncem-staniatki. Zapraszam we wtorki i soboty- linki turniejowe na bieżąco są dodawane na Facebooku oraz stronie klubu on-line.

Moi uczniowie mogą też wykonywać zadania jakie dodaję do strony https://szkolkaszachowa.pl/. Proszę o założenie dziecku konta na tej stronie i kontakt mailowo ze mną to dodam do odpowiedniej grupy ćwiczeniowej.

Kinga Siwek tel. 695-664-871