foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UKS GONIEC STANIĄTKI

Szanowni rodzice i młodzi szachiści,

niemal od początku roku próbuję się dogadać ze szkołami odnośnie zajęć szachowych. Jest mi miło, że tak wiele osób by chciało je kontynuować. Na ten moment nie mam zgody, by zajęcia mogły się odbywać na terenie obu szkół, a ucieka nam kolejny miesiąc. Dla dzieci chętnych do dalszego uczestniczenia i pogłebiania wiedzy szachowej proponuję następujące możliwości:

PONIEDZIAŁEK- zajęcia w siedzibie klubu w Staniątkach- trzy grupy: 11:40-12:40, 12:45-13:45 i 15:30-16:30

WTOREK- zajęcia w Laboratorium Aktywności Społecznej w Niepołomicach ul. Bocheńska- dwie grupy: 15:30-17 i 17-18:30

CZWARTEK- zajęcia w Laboratorium Aktywności Społecznej w Niepołomicach ul. Bocheńska- dwie grupy: 15:30-17 i 17-18:30

Na ten moment mogę przyjąć do każdej z grup bo są miejsca. W LAS w pierwszym rzędzie można się zapisać do I grupy gdyż są to dzieci grające ale początkujące, druga grupa raczej dla osób z kategoriami szachowymi. Do tej pierwszej grupy zapraszam też dzieci chcące poznać podstawy gry. Jeśli zgłosi się więcej chętnych utworzę kolejne grupy. 

Jak się zapisać? Proszę o informację mailem lub przez sms, że jesteście Państwo zainteresowani. W wiadomości zwrotnej dostaniecie deklarację do wypełnienia. 

Jesli cokolwiek się zmieni w szkołach i dostaniemy zgodę na prowadzenie zajęć- będę informować.

W razie pytań proszę o kontakt. Kinga Siwek tel. 695-664-871, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.